MeLoDiQHeaL

Apprentice
Sınıf
Warrior, Priest, Mage, Assassin
Eksik ve gerekli bir oyun türünün piyasaya çıkması heyecanlı ve güzel birşey. Oyun çıkış tarihi ne zaman netleşecek. Eminim benim gibi bekleyenler vardır.

HummeR

Apprentice
Sınıf
Mage
Ben çıkacağını sanmıyorum zira 3 ay önceden video verilmez :)

Riot

Yönetici
Admin
Journeyman
Sınıf
Mage
Şu an içi çıkış tarihi ile ilgili herhangi bir resmi açıklama bulunmuyor. Covid Pandemisinden dolayı çalışmalara bir süre ara verildi.

Jacyn

Apprentice
Sınıf
Mage
Beklemedeyiz bakalım. Umarım en kısa sürede açılır. Sabırsızlıkla bekliyoruz.

CMD.exe

Apprentice
Sınıf
Warrior
Kadrosunun kısıtlı olduğunu görüyorum ama bence kadro da master yapmış bir isim tanıyorum diger üyeler de el birliği ile bu güzel oyunu hayata gecirirlerse oyun sektöründe güzel bir çağ açılacaktır. Mmorpg nin yerini bakın kimse tutamadı.

ALFATURK

Apprentice
Sınıf
Warrior
Geç olsun güç olmasın.

Tatar

Apprentice
Sınıf
Assassin
Öncelikle merhaba. YouTube da ilk videoyu gördüğüm andan itibaren heyecan ile bekleyis içerisindeyim.
Ancak samimiyetle bı eleştiri getirmek istiyorum. Bu pandemi sürecini bahane edip oyunun çıkış tarihini ertelemek yerine pandemi surecini avantaja çevirmeniz gerekliydi.
Ben mesai saatleri içerisinde çalışan bir memurum. Şu an pandemiden dolayı uzaktan esnek ve dönüşümlü çalışma tarzına geçtik. Yani evde olduğum vakit işlerim bittikten sonra full PC de geçiyor. Ben ve benim gibi insanlar bu pandemi sürecinde rise online oynayıp oyunun tanıtımına çok katkıda bulunacakti. Üzülerek söylüyorum ki bu süreci iyi yonetemediniz. Ben bir birey olarak hergun sitenizi ve YouTube kanalımızı kontrol ediyorum. Ama siz bir ekip olarak yeni birsey ekleyemediniz. Lütfen fayda zarar analizlerini iyi yapın ve krizleri fırsata çevirin. Tekrar belirtmek istiyorum . İlgi, merak ve heyecanla oyunu bekliyorum.