MeLoDiQHeaL

Apprentice
Sınıf
Warrior, Priest, Mage, Assassin
Oyunu bekliyoruz lakin kafamızda sorularda var. Eminim oyun mümkün olan en kısa sürede çıkacak. Oyun çıktığından bizimde hazır olmamız gerek oyun için en ideal şartları sağlayabilmemiz için sizin oyunun pc gereksinimlerini paylaşmanız iyi olacaktır

shejaat

Apprentice
Sınıf
Assassin
aynen, mage novası çok kafa karıştırıcı, efekt çok güzel ancak 20 30 magenin aynı anda attığında o görseli kaldırabileceğimiz bi pc toplamamız lazım

rETAB

Apprentice
Sınıf
Warrior
Oyunu bekliyoruz lakin kafamızda sorularda var. Eminim oyun mümkün olan en kısa sürede çıkacak. Oyun çıktığından bizimde hazır olmamız gerek oyun için en ideal şartları sağlayabilmemiz için sizin oyunun pc gereksinimlerini paylaşmanız iyi olacaktır
Oyun daha yeni çıkacağı için Resmi sitesinde yazan ya da mevcutta ben şu özellikli bilgisayarda oynuyorum hiç kasmıyor diyen adamın söylediklerine inanmamalı oyunun biraz daha ilerleyen günlerde windows, mac, linux artık hangi işletim sistemlerinde olacaksa önce onlara optimize, ardından genel grafik optimizasyonunu bir süre beklemek zorunda kalacağız. Malumunuz Dünyanın en büyük oyun yapımcıları bile bilgisayarların mevcut donanım optimizasyonunu %100 tamamlayıp oyunu hazır hale getiremiyorlar. Zaten kapalı beta açık beta vs. dönemleri de bunlar için.