Riot

Yönetici
Admin
Journeyman
Katılım
5 Nis 2020
Mesajlar
53
Tepkime puanı
1,016
Puanları
1,082
Konum
Rise Online World
Sınıf
Mage
Herkese selamlar

Sitemizde yapmamızı istediğiniz değişiklikler, görmek istediğiniz konu başlıkları ve diğer tüm isteklerinizi bize iletebilirsiniz.
 

CorumLuReyiSTR

Apprentice
Katılım
15 Nis 2020
Mesajlar
12
Tepkime puanı
6
Puanları
3
Sınıf
Assassin
Herkese selamlar

Sitemizde yapmamızı istediğiniz değişiklikler, görmek istediğiniz konu başlıkları ve diğer tüm isteklerinizi bize iletebilirsiniz.

Forum etkinlikleri ve Sosyal Medya etkinlikleri yapabilirsiniz ..
 

CorumLuReyiSTR

Apprentice
Katılım
15 Nis 2020
Mesajlar
12
Tepkime puanı
6
Puanları
3
Sınıf
Assassin
Kıssadan hisse şahsi olarak kendi beklentilerimi ve taleplerimi buraya yazmak istedim.

Oyunu sabırsızlıkla beklediğimiz doğru fakat bu sabrın sonunda ise karşımıza güzel, hatasız/bugsuz, her kesime hitap edecek bir oyun çıkması tek temennimiz. Kitle aceleyle oyun çıksın diye tutturabilir fakat yapımcı firma umarım bu çağrıya kulak asmadan oyunu kusursuz bir hale gelene kadar çıkarmaz.
Oyun içi item/zırh alışverişinin oyun içi para/coins siteminin şuan söylemler dışında nasıl olacağı belli değil. Ama burada da tek temennim bu yapılacak olan alışveriş bazı sitelere peşkeş çekilmemesi. Yani bu tarz siteler aracılığı ile ilerlerse sistem saman alevi gibi belli bir süre parlar sonra balon gibi söner bu oyunda tıpkı KO gibi.
Firma olarak tabii ki amacınız para kazanmak. Fakat önceliğiniz para kazanmak olmasın, önceliğiniz size para kazandıracak kesimi memnun etmeniz olsun. İsteklerine kulak tıkamamanız, onları yok saymamanız, onları sadece $,€,₺ olarak görmemeniz lazım. Eğer oyununuzu direk yada dolayla yollardan da olsa aracı sitelere peşkeş çekersiniz, sadece para kazanmaya yönelik politikalar izlerseniz (tıpkı NTTGame gibi) sonunuzun KO gibi olması kaçınılmaz olacaktır. Hatta KO'dan daha beter olur.
Çoklu oyuncu (multiclient) olayına kesin ve katı bir çözüm bulmanız lazım. Tek bir IP üzerinden 2 en fazla 3 hesaptan fazlasına müsade etmemeniz lazım. Yapacağınız yaptırımlar ağır olmalı ki oyuncular tekrar illegal yollara başvurmayı göze almamalı. Hatta biraz ağır olacak, sistem gereksinimleri en düşük ayarlarda bile yüksek tutun diye bir öneri sunmak isterim.

Bu durumu şu yüzden belirttim; multiclient olayına çözüm bulamaz iseniz en azından oyunu oynatabilecek sistemin güçlü olması lazım ki malum KO'da ki gibi onlarca yüzlerce PC ile oyuna girmenin önüne geçebilesiniz. Belki milyonlarca kitleye ulaşamazsınız ama en azından ulaştığınız kesim zombi kesim olmaz. Doğru adımları doğru şekilde atarsanız ulaşacağınız kesim sizleri maddi olarak hayli memnun edecektir. Fazlasında gözünüz olursa kaybınız daha çok olur.

Benim şuan aklıma gelenler bunlar daha fazla düşünce aklıma gelirse konuyu editlerim. Siz kardeşlerimin de oyunun güzel, hatasız olması ile alakalı fikirleri var ise duymak, okumak isterim.

Kalın sağlıcakla. RİSE ONLİNE
 
Üst