HARMESYA

Apprentice
Sınıf
Warrior
Merhaba.
Frmtr Ko bölümüne Rise Online Usko Anketine siz de katılıp takip edebilirsiniz arkadaşlar , sonuçlar baya güzel gidiyor.
Bi nabız yoklayım dedim :)

Karus

Apprentice
Sınıf
Warrior
Oyundan haber var mı tarihle ilgili

Karus

Apprentice
Sınıf
Warrior
Teşekkürler kardeşim bekliyoruz bende bakıyorum arada dediğin gibi bi bilgi yok en güzeli biz kinghta başlayalım bundan dümenden kinghtın gb fiyatlarını düşürmek icin yaptılar sanırım

HARMESYA

Apprentice
Sınıf
Warrior
Rise Online baya tokatlıyor usko yu arkadaşlar çıktığında hele neler olur kim bilir :D

Karus

Apprentice
Sınıf
Warrior
Sirius item fiyatlarına bakıyorum 100 bin 130 bin raptor fiyatı +10 delimidir nedir bunlar

Karus

Apprentice
Sınıf
Warrior
Cıkar mı bu oyun hiçbir bilgi yok

Karus

Apprentice
Sınıf
Warrior
Beklemeye devam mı etsek koya mı başlasak 10 15 sene oldu oynamayalı pk icin sabırsızlanıyorum

HARMESYA

Apprentice
Sınıf
Warrior
Beklemeye devam mı etsek koya mı başlasak 10 15 sene oldu oynamayalı pk icin sabırsızlanıyorum
Var mı minimum 10 Bin tl ? Adamların bir takısı 2 bin 5 bin tl arası, ellerinde ki item bazıları 10 Bin sadece :D
Aylık 400-500 TL cash e para basabilcen mi peki ?
Aklından bile geçirme usko yu :) zararına satarsın her şeyi söve söve.

Karus

Apprentice
Sınıf
Warrior
Oyuna başlama kararı almıştım Eski clan arkadaşlarla görüştüm bu oyunun geliceğini söylediler charlarını satışa koymuşlar bu oyuna gecmek icin yoksa başlayacaktım o yüzden beklemedeyim bundanda hiç sıcak gelişme gelmiyor

HARMESYA

Apprentice
Sınıf
Warrior
Oyuna başlama kararı almıştım Eski clan arkadaşlarla görüştüm bu oyunun geliceğini söylediler charlarını satışa koymuşlar bu oyuna gecmek icin yoksa başlayacaktım o yüzden beklemedeyim bundanda hiç sıcak gelişme gelmiyor
Gelir biraz sabır.
Çok usko oyuncusu bekliiyor Bu oyunu konuma girip oy sonuçlarına bakarsan daha iyi anlarsın :)
Nttgame artık bocaladı , gb yüksek tutup farmer çekmeye çalışıyor başka çareleri kalmadı oyuncu durmuyor , pre çekip para kasma derdinde şuan uskodakiler, gb eğer 30 lira 40 liraya kadar düşerse kimse kalmaz, bunu çok iyi biliyor nttgame. O yüzden gb yüksek tutmak için her şeyi deniyor.
Rise Online çıktığı zaman uskoda itemli zenginden hariç oyuncu kalmayacak,

Serkan0

Apprentice
Sınıf
Mage
Geliyor gelmekte olan...

Amarth

Yönetici
Admin
Sınıf
Warrior
Selam arkadaşlar.
Oyunun çıkış tarihi ile ilgili belirtilen bir tarih yok, pandemi ve tedbirler sürecinde çalışmalar da askıya alınmıştı. Yakın zamanda çalışmaların tekrar başladığına dair resmi açıklamada geldi. Bizler de sizler gibi dört gözle bekliyoruz. Bu süreçte sizlerden forumda oyun ile ilgili düşünce ve istekleri paylaşmanız ve arkadaşlarınızı da bu dünyaya davet etmeniz.
Birlikte daha güçlü olacağız...

Serkan0

Apprentice
Sınıf
Mage
Selam arkadaşlar.
Oyunun çıkış tarihi ile ilgili belirtilen bir tarih yok, pandemi ve tedbirler sürecinde çalışmalar da askıya alınmıştı. Yakın zamanda çalışmaların tekrar başladığına dair resmi açıklamada geldi. Bizler de sizler gibi dört gözle bekliyoruz. Bu süreçte sizlerden forumda oyun ile ilgili düşünce ve istekleri paylaşmanız ve arkadaşlarınızı da bu dünyaya davet etmeniz.
Birlikte daha güçlü olacağız...
Bekliyoruz,nasıl olsa birgün resmi çıkış tarihide söylenir. :)