Jacyn

Apprentice
Sınıf
Mage
Merhabalar öncelikle. Level aldıkça açılan mob kesme görevleri lütfen azami miktarda olsun. Max 60 80 gibi. Hatta 20 bile olabilir. Oyun açıldığında oluşacak yoğunluk sebebiyle ks durumu çok olacak. O yüzden azami miktarda tutup, görevini tamamlayan kişinin gitmesini sağlayabilirsiniz. Uzun uzun görevlerle uğraşmayalım. Teşekkürler.

Amarth

Yönetici
Admin
Sınıf
Warrior
Merhaba Jacyn,
Eminim oyun tasarımcıları da siz değerli oyuncularımız gibi düşünüyorlardır. Her ne kadar gönüllü insanların bir araya geldiği bir topluluk olsak da, onların da aramızda olduklarını ve forumu takip ettiklerini biliyoruz. En kısa sürede oyunun yayımlanması ile bahsettiğin konuda ne tür ayarlamalar yapılmış birlikte göreceğiz :)
İyi forumlar.

Karus

Apprentice
Sınıf
Warrior
Merhabalar aranıza yeni katıldım hayırlı olur inşallah ben knight online eski oyuncusu olarak koya başlamaya karar vermiştim eski clan arkadaşlarım ile görüştükden sonra buraya geldim onlarda charları satışa koymuşlar bu oyunu bekliyorlar fakat bu oyun gercekten gelicek mi ne kadar zamanda gelir kxpla nasıl başa cıkıcaksınız umarım cok beklemeden gelir uyuyamıyorum 😀