slckyildirim

Apprentice
Sınıf
Warrior, Assassin
knight gibi bir oyunun seneler önceki o şaşalı döneminin sonunu getiren neden olan koxper ler uçan adamlar ölümsüz asaslar felan burada olmaz umarım titizlikle bir ban sistemi çalışmalı bunun önü en baştan alınmalı yoksa sonu hüsran olur değilmi sizce ne olur

Riot

Yönetici
Admin
Journeyman
Sınıf
Mage
En çok önem verdiğimiz alanlar bahsi edilen durumlar. Bu yüzden hile ile en iyi şekilde mücadele verirken oyunda çıkacak hataları da siz değerli oyuncuların geri bildirimleriyle en kısa sürede fixleyerek olumsuz oyun deneyimini minimize edeceğiz. Daima oyuncusunu dinleyen bir yönetim ve support anlayışına sahip olacağız.
Teknik ekibin bu şekilde bir açıklaması var. Zaten mevcut oyuncu kitlesinin de en çok talep ettiği konulardan birisi hilelerin önüne geçilmesi. Bu yüzden teknik ekibin elinden gelen her şeyi yapacağına eminiz.

DARKNESS

Apprentice
Sınıf
Warrior
zaten hile olursa bu oyunu 7 15 yaş oynar biz yıllarca oynadık knight parada harcadık cok ama nezaman hıle cıktı bırdaha elımı surmedım abartı ıtemler para ıle satılın hem gorsellık olarak cok cırkın mesela knight o melek kanatları falan cok sacma ve salakca duruyor hadı bileklere takılanlar neyse güzel ama kanat manat sacma olmus bence bu oyundada osekılde kanat manat olmasın ek ıtemler olabılır para ıle alınan ama gorsellıklerı daha sık ve abartı olmayan seyler bıleklık ayaklık olabılır bu benım dusuncem

Riot

Yönetici
Admin
Journeyman
Sınıf
Mage
hile her oyunun sonunu getirdiği gibi mmorpglerin de sonunu getirir. Bu yüzden en önemli çalışmalar bizce de hile bug bölümünde yapılmalıdır.

asseman

Apprentice
Sınıf
Warrior
genie tarzı bişey olucakmı bilmiyorum bakmadım foruma ama knıghttaki gibi pahalı olmaz umarım insanı hileye goturen en buyuk sebep ..

Amarth

Yönetici
Admin
Sınıf
Warrior
Sevgili asseman,
Ben oyunun ilk zamanlarında bu tarz, karakterlerin level kasmasını kolaylaştıracak yardımcı item yada programların olacağı görüşünde değilim, aksine olmamasını savunanlardanım. Böylece hem oyuncular bilgisayar başında vakit geçirecek, hem de level kastıkları slotlarda birbirleri ile iletişim halinde olacaklar. Tabi bu süreçte bilgimiz kısıtlı olduğu için tam bir şey söylemek mümkün değildir. Sayın adminimiz de sıkı bir takip içerisinde, edindiği bilgileri bizimle paylaşıyor. Forumu takipte kalarak güncel bilgilerden haberdar olmak mümkün.

asseman

Apprentice
Sınıf
Warrior
Keşke hiç olmasa tabi ama şuda varki genie yada farklı bir sistem olmayınca hileye başvurulacak Demek istediğim oyunda legal bir bot ucuz şekilde sunulursa legal varken kimse para veripte hileye gitmez .. hem siz hem oyuncular kazançlı çıkmış olursunuz benim dusuncem tabi

CorumLuReyiSTR

Apprentice
Sınıf
Assassin
Keşke hiç olmasa tabi ama şuda varki genie yada farklı bir sistem olmayınca hileye başvurulacak Demek istediğim oyunda legal bir bot ucuz şekilde sunulursa legal varken kimse para veripte hileye gitmez .. hem siz hem oyuncular kazançlı çıkmış olursunuz benim dusuncem tabi
böyle bişey olursa güzel olur gerçekten .......

destanu

Apprentice
Sınıf
Warrior
Aslinda genie tarzi yardimci elemanlara ben basindan beri karsiyim. Bunun yerine daha cok gorev ya da daha fazla exp verebilir. Maksat oyuncuyu da sıkmadan karakterine level atlatabilmek. Bekleyip gorecez.

Amarth

Yönetici
Admin
Sınıf
Warrior
Merhaba arkadaşlar,
Ben de genie, bot yada koxp gibi emek vermeden level kasılmasına karşıyım. Eski MMORGP oyunlarında bu programlar yada itemler yokken slotlarda yapılan sohbetin tadının artık kalmadığının farkındayız. Aslında forumda yada farklı platformlarda Knight Online ile Rise Online'ın kıyaslanmasına karşıyım lakin o oyunda kullanılan genie yüzünden şimdi slotların halini hepimiz canlı şekilde görüyoruz. Görev yapmak için bile yanaşamadığımız slotlar oluyor. Bu yüzden AFK oyuncuların ve slotların olmadığı, herkesin birbirleri ile iletişim halinde olduğu bir oyunu daha çok istiyorum. Rise Online da bu istekleri karşılayabilecek nitelikte bir oyun olduğunu trailer videolarında bile göstermiştir. O yüzden hepimizin sabırla beklemesi yararımıza olacak gibi duruyor :))
İyi forumlar.