Riot

Yönetici
Admin
Journeyman
Sınıf
Mage
Sitemizin bölümlerinde moderatör olarak bizlerle birlikte çalışmak isteyen Rise Online Worlde gönül vermiş kişiler bizlere özel mesaj aracılığı ile ulaşabilirler.

Kendinizi tanıtan ufak bir yazı

ile birlikte ulaşmanız halinde tanışmamız ve iletişime geçmemiz çok daha çabuk olacaktır.

Herkese iyi forumlar dilerim.

Bekirbey

Apprentice
Sınıf
Priest
Merhaba;

Bekir güven 29 yaşındayım. İstanbul'da ikamet ediyorum. Bilgisayar ile aram iyidir. Knight online nin hayatını offline yapmış genclerdenim. 2005-2010 yılları arasinda. Fakat tam anlamıyla bir verim alamadığım için rise online a tam anlamıyla basliyacagim bu süre zarfında size de yardımcı olabilirim eğer yapabilirsem.

[email protected]

sukru1905

Apprentice
Sınıf
Priest
Merhabalar;

Şükrü TÜRKKÖLESİ 24 yaşındayım İzmir’de ikamet ediyorum. Bütün işim bilgisayarladır 2009 da Akarada oynadığım Asas çar ile başladım Knight Online’ye Şuanda pvplerde Reklamcı ve GM olarak görev yapıyorum.. Size her konuda yardımcı olabilirim. Rise onlineyi sabırsızlıkla bekliyoruz.. Teşekkürler iyi çalışmalar.
[email protected]

Max

Apprentice
Sınıf
Assassin
İstanbul / Zeytinburnu İkamet Web Yazılım Seo Uzmanıyım.. Yaş 44 İsim : Hakan 2004 Tarih`inden Bu yana KO oynamaktayım..

[email protected]

Geven41

Apprentice
Sınıf
Mage
Merhabalar;

Yakup GEVEN 23 yaşındayım kocaelide ikamet ediyorum 2005den bu yana knight online oyuncusuyum son 2 senedir oynamıyorum sizinle çalışmaktan gurur duyarım saygılarımla.

[email protected]

z4_

Apprentice
Sınıf
Warrior, Priest
2005den 2015e kadar oynadım ben z4

29 yasindayim izmirliyim konyada yasiyorum her turlu yardima acigim yeterki adaletli ve iyi bir oyun oynayalım ve oynatalim saygilar

f1leqolasf1

Apprentice
Sınıf
Assassin
27 yaşındayım kırklarelinde yaşıyorum knight online oyununa gönül vermiş bir insanım. Geçen yıla kadar aktif oynuyordum. Bilgisayar ve web programcısıyım. 7/24 onlineyim.
[email protected]’dan banaulaşabilirsiniz.

EgyptK1NG

Apprentice
Sınıf
Warrior
hasan yaş 30 ikamet ankara şimdiden hayırlı olsun moderatör alımı için bende istiyorum ama imkansız tabikide uğraşmak lazım ama öncelik olarak oyunun açılmasını dört gözle bekliyoruz! hilesiz ve zevkli bir oyun olmasını diliyorum teşekkürler.
[email protected] bu adresimden ulaşabilirsiniz.

GaladrieL

Apprentice
Sınıf
Warrior, Mage
Öncelikle hayırlı olsun. Hem oyunculara yepyeni bir dünyanın kapısını açtınız hemde çok güzel bir iş başardınız ve başarmaya devam ediyorsunuz. Umarım her şey istediğiniz gibi ilerler ve bu sektöre damga vuran bir oyunla tüm sizi sevenleri ve bekleyenleri karşılayıp bu sektörde başarılarımızı tüm dünyaya gösterebilirsiniz.
Kendime gelecek olursak,
Bilgisayar Müh. mezunuyum, uzun zaman forum yöneticiliği ve ekip yönetimi yaptım. Aynı zamanda oyun ve EMV yazılımcısıyım. Forumda aktif bir kullanıcı olacağımı biliyorum ama bu neden böyle bir arayışınız varken sizlere de destek olmayalım ki diye düşündüm ve yazma kararı aldım.İletişim bilgisi olarak mail adresimi veriyorum. İyi çalışmalar, iyi akşamlar :)
İletişim: [email protected]

Amarth

Yönetici
Admin
Sınıf
Warrior
Merhaba, ismim Ömer ve 30 yaşındayım. İzmir'de ikamet ediyorum, Adalet Bakanlığı bünyesinde çalışıyorum. Bir çok arkadaşım gibi iyi temenniler ile geldim. Ben de çok ama çok uzun süredir MMORGP ve diğer oyun türlerini oynuyorum. Klasik bir "gamer" diyebilirim.
Bugün içerisinde sosyal medyada oyuna dair videoları izledikten sonra dehşete kapıldım. İnanılmaz bir oyun olacağı yayınlanan videolardan bile aşikar. Umarım her şey istenildiği gibi yolunda gider ve en kısa sürede oyun yayınlanır.
Böylesi muhteşem bir oyunda, ekibin bir parçası olmayı çok isterim. Duyuruyu görür görmez başvurmaya karar verdim. Şimdiden emeğiniz ve kıymetli vaktiniz için teşekkür ederim.
Mail: [email protected]
Discord: Amarth #8247

Son düzenleme:

DARKNESS

Apprentice
Sınıf
Warrior
merhabalar ismim Alper ANKARA 37 yaş 10 seneden fazla knight online oynayıp sonra bu sekil bir oyun gelmesini bekledik ve suanda bu gercek inşallah hayırlısı olur allah utandırmasın.
[email protected]

Maxwel

Apprentice
Sınıf
Assassin
Günaydınlar. Merhaba, İsmim Ferhat. İstanbul da yaşamaktayım 22 yaşındayım. Yurt dışı erasmus eğitimimden sonra ülkeme döndüm. 10 yaşından beri FPS, MMORPG ve MOBA tarzı oyunlar oynamaktayım. İnternette dolanırken oyununuza denk geldim. Videoları ve tanıtımları gördükten sonra grafik ve oynanış olarak günümüz MMO larından bir farkı olmayan modern bir oyun gördüğüme çok sevindim. Bizden böyle işlerin çıkması beni gerçekten mutlu ediyor ve bu genç enerjimle elimden ne gelirse yardım etmekte mutluluk duyarım. Şimdiden teşekkür eder iyi günler dilerim.
Email: [email protected]
Discord: MaxwelJR #9834
Steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198102741089/

WAHSHE

Moderator
Moderator
Sınıf
Assassin
Merhaba. İsmim Ali 26 yaşındayım, İstanbul'da ikamet ediyorum, 2015 yılına kadar internet cafe işlettim daha sonra kapattım. Playstation oyun salonu açtım şuanda bu iş ile ilgileniyorum günümü genel de bilgisayar üzerinde geçiriyorum, Rise Online çıkacağını duyduk, sıkı bir takipteyiz. Çevremdeki eski Net cafe müşterilerim olsun K.O Arkadaş ekibim olsun açılışı bekliyoruz oyunun tanıtım içerikleri bizi gerçekten çok heyecanlandırdı eski k.o dönemindeki arkadaşlığı bağlılığı burada yaşayacağımıza inancımız sonsuz, büyük bir heyecanla açılışı bekliyoruz. Moderatör Alımı ile ilgili konuyu okuyunca bu ailenin bir parçası olmak adına başvuruda bulunuyorum.

Saygılarımla

CorumLuReyiSTR

Apprentice
Sınıf
Assassin
Merhaba
Hayırlı uğurlu olsun öncelikle,İsmim Muhammed istanbulda ikamet ediyorum 28 yaşındayım 8 seneden beri PEPSİCO fırmasında satıştemsilcisi olarak çalışıyorum insanlarla ikilişkilerim çok iyidir geçenlerde form sitelerinde dolaşırken Rise Online açılacağını duydum beni aşırıde derece heycanlandırdı elimden geldiği kadar her konuda yardımcı olmakisteyim.İYİ ÇALIŞMALAR

Mail: [email protected]

narkoz0816

Apprentice
Sınıf
Warrior
30 Yaşındayım. İstanbul da ikamet ediyorum. Yazılım Arge Merkezinde Bilgi işlem sorumlusu olarak çalışıyor.

Son düzenleme:

destanu

Apprentice
Sınıf
Warrior
Merhaba,
İsmim Ata. 35 yasindayim ve Ankara'da yasamaktayim. Ozel bir firmada web gelistirici ve yazilimci olarak calismaktayim. 2008 senesinden beri knight online oynamaktayim. Moderatorluk icin beni uygun gorurseniz elimden gelenin en iyisini yapmaya hazirim.
Tesekkurler iyi calismalar.

[email protected]

ANILOZMEN

Apprentice
Sınıf
Assassin
Mehabalar.
ANIL ÖZMEN 29 Yaşındayım Çankırı'da Yaşamaktayım Özel bir Sektörde Medya Ve İletişim Olarak çalılışmaktayım.
Herkese Başarılar diliyorum.

oxymoron

Apprentice
Sınıf
Assassin
Merhaba,
İsmail ŞIK 23 yaşındayım.Mersin'de yaşıyorum.İnşaat mühendisiyim.Çocukluğumdan beri Knight online oynuyorum hala da oynamaktayım.Knight Online'a dair hemen hemen herşeyi bildiğimi düşünüyorum.Beni seçerseniz elimden gelenin en iyisini yapmaya hazırım.

Relentless501

Apprentice
Sınıf
Warrior
Sitemizin bölümlerinde moderatör olarak bizlerle birlikte çalışmak isteyen Rise Online Worlde gönül vermiş kişiler bizlere özel mesaj aracılığı ile ulaşabilirler.

Kendinizi tanıtan ufak bir yazı

ile birlikte ulaşmanız halinde tanışmamız ve iletişime geçmemiz çok daha çabuk olacaktır.

Herkese iyi forumlar dilerim.
Ali Rıza yaşım 29.... 10 yildir kamuda personelim. Evli 1 çocuğum var. Kırıkkale liyim. 2003 den bu yana oyuna az cok hakimim. Pvp server kurmuslugum var. Sql den azcok anlarim. Oyun içi moderatörluk te yardimci olabilirim. Msj atarsaniz tel no verebilirim.

Iluvatar

Apprentice
Sınıf
Mage
Öncelikle kolay gelsin iyi çalışmalar dilerim.
Onur Can DEMİR 23 yaşındayım. Kuşadasında yaşıyorum.Uzun süredir MOBA, MMORPG türü oyunlar oynuyorum. Bunun dışında bilgisayar konusunda gerekli bilgi birikimine sahibim. Web development uzmanlık alanım. İnternet anlaminda gerekli altyapiya sahip bir yerde yasiyorum. Gerekli donanima da sahibim. Umarım bu sektörde güzel işler başarırsınız. Şimdiden hayırlı olsun.Duyurunuzu görür görmez yazdım. Umarım ekibinizin bir parçası olurum. İletisim adresi olarak mail adresimi birakiyorum. İyi Forumlar.
[email protected]

Son düzenleme: