Gokhangun

Apprentice
Sınıf
Assassin
29 yaşındayım uzun süredir bu tarz online oyunlar oynarım yorucu çalışmayı sevmem kısa yoldan sonuca gitme odaklıyım. Moderatörlük oynamanın yanında yapacağım ekstra bir iş olur. Tecrübem var genel olarak neler yapacağınız hakkında fikrim olduğu için rahatlikla başvurabilirim.Düzen ve disiplini severim. Saygilar
[email protected]

lazsquirtle

Apprentice
Sınıf
Warrior
Mustafa ERSOY Yaş 29 Trabzonluyum İstanbulda ikamet ediyorum Eğitim araştırma hastanesinde Sistem Destek (İ.T.) olarak çalışıyorum. Bilgisayar hem tutkum hem mesleğim. Çok eski MMORPG Oyunucusuyum.Herşeye yeniden başlayabileceğimiz arada adaletli rekabetin ateşleneceği bir oyun çıkacağını duyunca koştuk geldik. Heyecanla bekliyoruz.
iletişim: [email protected]

emreogt7

Apprentice
Sınıf
Warrior, Mage
Sitemizin bölümlerinde moderatör olarak bizlerle birlikte çalışmak isteyen Rise Online Worlde gönül vermiş kişiler bizlere özel mesaj aracılığı ile ulaşabilirler.

Kendinizi tanıtan ufak bir yazı

ile birlikte ulaşmanız halinde tanışmamız ve iletişime geçmemiz çok daha çabuk olacaktır.

Herkese iyi forumlar dilerim.

TheBarbarrianKing

Apprentice
Sınıf
Warrior
Merhaba;
İzmir dogumlu 33 yasındayım; 1998 senesinden itibaren MMORP oyunlarla ilgileniyorum. Farklı oyunlarda GM'lik tecrubem bulunmakta. Rise Online için çok heyecanlıyım. Sorumluluklarımı eksiksiz yerine getirebilirim tesekkur eder iyi calısmalar dilerim.

1mposs1ble

Apprentice
Sınıf
Priest, Mage
Merhabalar iyi çalışmalar , ismim Aras Edirne’den iletişime geçiyorum yaşım 26 , 2004 yılından bu yana ara vermelerle beraber 2020 de dahil bir geçmiş söz konusunu dünden bugüne iyi bir bilgi birikimi söz konusu imkan konusunda fazlasıyla yeteceğimi düşünüyorum umarım iyi şeyler olacaktır. Sizinle çalışma fırsatını bulursak ne mutlu bize , iyi çalışmalar dilerim

Astro Boy

Apprentice
Sınıf
Assassin
merhaba ben recep ateş
27 yaşındayım
mekatronik teknikeriyin
tutdumu alırım zamanlı ve planlı çalışlırım
bu işe beni iten etken bu oyun hakkında cok fazla ümidim var
iletişim adresim [email protected]

111eren

Apprentice
Sınıf
Warrior, Priest, Mage, Assassin
Adim yunus eren 22 yasimdayim özel guvenlik gorevlisi olarak calisiyorum uzun yillardan beri hep oyunlarin icerisindeyim vakit gecirmek maksatli bu oyunu oynayacagim boş zamanlarimda bu oyuna kafami yormak istiyorum .. [email protected] dan ulasabilirsiniz

SoNTeaL

Apprentice
Sınıf
Warrior, Assassin
Merhabalar;

Emirhan ÖZDEMİR 25 yaşındayım, şuan Sakarya’da ikamet ediyorum Jandarma Astsubayım bu sene Doğu tayinim olucak bakalım nasip neresi, 2004 yılında Mmorpg tarzı oyunlarla tanıştım. Hem mesleki hem önceki geçmişimle alakalı ikili ilişkilerde ve yardım severlikte iyiyimdir uzun süre Knight ONLİNE Dies sunucusunda oynadım.Ve mobil uygulama web tasarım’da kendime güveniyorum sizlerde bu konularda yardımcı olmak isterim. Size her konuda yardımcı olabilirim. Rise onlineyi sabırsızlıkla bekliyoruz.. Teşekkürler iyi çalışmalar.
e-mail: [email protected]

z0ramixin

Apprentice
Sınıf
Warrior, Mage
Merhabalar serdar 31 yasindayim insaat muhendisiyim ozel bir sirkette proje muduruyum izmirde ikamet ediyorum sivasliyim ayrica cevirmenlik yapiyorum googplay apple ve steam uygulamalari ve oyunlarina universite zamanimdan beri mmorpg oyunlari hep oynamistirim askerlik harici hic ara vermedim world of warcraft hala aylik otomatik odemede vakit buldukca oynuyorum knight online 60 lvl sinirken oynuyordum simdi geri dondum koronodan dolayi vakit var yazilim konusunda okulda gordugumuz bilgisayar programlama ile c++ diline hakimim bu ilani gorunce belki vakitleri uyar banada degerlendiririm diye yazdim tesekkur eder iyi calismalar dilerim.

Hecatoncheries

Apprentice
Sınıf
Warrior
Merhabalar!
Adım Burak, 27 Yaşındayım. 1998 yılından beri bir çok oyun oynadım hala oynamaktayım.. İngiliz dili ve edebiyatını yurt dışında okudum ve şuan afrikada çalışmaktayım. Ek olarak 2 yıldır Blockchain üzerinde www.fundition.io / drugwars.io projelerde çalışmaktayım. Şuan için Community Manager ve Projeler üzerinde desteklerde bulunuyorum.
İyi akşamlar.
Burak - Fundition.io#2864

Amarth

Yönetici
Admin
Sınıf
Warrior
Herkese merhaba arkadaşlar.
Hepinizin yakından bildiği üzere Koronavirüs nedeniyle pandemi sürecinde oyun çalışmalarına ara verilmesi ve yönetim ekibinin de bu süreçte çalışmaları askıya alması nedeniyle bir süre başvurular ile de ilgilenemedik. Bu hususta yönetim ekibi gerekli değerlendirme çalışmalarına başlamış olup gerek başvuran kullanıcılarımıza iletişim kurulacak gerekse forum üzerinden gerekli bilgilendirmeler yapılacaktır.
Anlayışınız için şimdiden teşekkür eder sağlıklı günler dileriz.