Riot

Yönetici
Admin
Journeyman
Katılım
5 Nis 2020
Mesajlar
53
Tepkime puanı
1,016
Puanları
1,082
Konum
Rise Online World
Sınıf
Mage
Merhabalar Değerli Rise Online World Beklerler,
Oynadığımız oyunlarda özellikle oyun keyfimizin içine eden bu hilelerle bu oyunda da karşılaşacak mıyız düşüncesi eminim hepinizde vardır. Lag, hile ve bug tarzında ki sorunların en iyi çözümü kesinlikle geri dönüşümler ve bu geri dönüşümlerin dikkate alınmasıyla oluyor arkadaşlar bu konuda şirket de bizler kadar duyarlı olduğunu açıkladı bende alıntıladım. Oynadığımız oyunun keyfinin sürekliliğini koruması için geri dönüşümlere önem vermeliyiz arkadaşlar lütfen bu konuda duyarlı olalım.
En çok önem verdiğimiz alanlar bahsi edilen durumlar. Bu yüzden hile ile en iyi şekilde mücadele verirken oyunda çıkacak hataları da siz değerli oyuncuların geri bildirimleriyle en kısa sürede fixleyerek olumsuz oyun deneyimini minimize edeceğiz. Daima oyuncusunu dinleyen bir yönetim ve support anlayışına sahip olacağız.
 

IITURKII

Apprentice
Katılım
6 Nis 2020
Mesajlar
3
Tepkime puanı
1
Puanları
1
Sınıf
Warrior
Öyle ki en önemli konulardan biri. Her oyunda mutlaka bu tarz problemlerle karşılaşılacaktır. Ancak erken önlem almak ve buglar sayesinde kazanç elde edelenleri tespit edip cezalandıracak bir içyasaya sahip olmak ve bu hususta sayın oyuncuları bilgilendirmek önem arz etmektedir.
 
Üst