Riot

Yönetici
Admin
Journeyman
Sınıf
Mage
Merhaba değerli Rise Online World beklerler,
Oyun hızlıca eski MMORPG oyuncuları arasında yayılırken ve getirdiği yenilikler konuşulurken bazı yorumlarda şöyle farklı bir muhabbetle karşılaştım, bazı arkadaşlar Rise Online World'deki skillerin yaygın bir çok oyundaki skillerle benzerlik gösterdiğini söylüyorlar. Evet arkadaşlar bu güne kadar 1 milyondan fazla oyunun piyasaya yayılmış olması dolayısıyla benzer konuları, hikayeleri, olayları işleyen oyunların olması benim gayet normal bulduğum bir durum tabii ki de her oynadığımız oyunda kendimize göre benzerlikler buluyoruz fakat Rise Online World'ün gerek grafik olarak gerek oyun içeriği olarak bambaşka farklılıkları beraberinde getiren bir oyun olduğunu düşünüyorum

IITURKII

Apprentice
Sınıf
Warrior
Açık konuşmak gerekirse bu oyunu oynayacak olan kitle iki farklı gruba ayrılabilir. Bunlardan birincisi, Rise Online'ı eski oynadığı oyunlar gibi görmek isteyenler (bu grup hayatlarında tek oyun oynamış gruptur), ikincisi ise Rise Online eski oynadığı tüm oyunların güzel yanlarını almış olarak görmek isteyenler...

Bu noktada oyun skilleri ile ilgili olarak yapılması gerekilenler ise,
1-Joblar arasında dengenin net biçimde sağlanmış olması
2-Skill efektleri ile ilgili herhangi bir avantaj sağlayıcı bug olmaması
3-Skill özelliklerinin açıklayıcı şekilde anlatımına dair bir rehber hazırlanmış olması
4-Level şartlı skillerin, level şartı sağlandıktan sonra extra bir ücret veya emek istemeksizin aktif edilmesi (Bir kaç rare item olabilir)
5-Her job için belli başlı skill point dağıtımı yerine daha yaratıcı ve kombinasyon olarak fazla, dağıtım şekilleri öngören bir sistematik sağlanmış olması
6-skill turn sürelerinin dengeli belirlenmesi ve bu sürelerin her ay 1ms-15ms arasında dengeli şekilde değiştirilmesi, örneğin ilk ay 5 ileri, ikinci ay 4 geri gibi (mslik macroculara önlem için)

Bu adil sistemin oturtulması, Rise Online da güzel deneyimler yaşamak isteyen oyuncular için yeterlidir. Unutulmamalıdır ki adaletli olmak ve adaleti sağlamak yapımcıların zorunluluğudur.

Berkk95

Apprentice
Sınıf
Assassin
Adam kayırmamak önemli millet para kazansın diye oyunu oynamamalı zevk icin oynamalı en önemlisi